Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان ها > دپارتمان علوم پزشكی > مامایی > خدمات تخصصی مامایی > ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مامایی
 ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مامایی

ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مامایی را از پورتال بخواهید. رشته مامایی نقش بسزایی در سلامت مادران و نوزادان داشته و از این رو بسیار پر اهمیت است. منابع علمی بسیار زیادی به صورت کتاب، مجله و مقاله همه ساله منتشر می شود که بیشتر آنها به زبان انگلیسی هستند. به کمک ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مامایی راه دسترسی به منابع ارزشمند علمی در زمینه مامایی هموارتر می شود.

بخش ترجمه دپارتمان مامایی به شما اساتید و دانشجویان ارجمند رشته مامایی خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی متن مامایی را ارائه می نماید. ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مامایی شامل ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات مامایی، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های رشته مامایی، ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه های مامایی و ترجمه سایر متون تخصصی انگلیسی رشته مامایی توسط بخش ترجمه ی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) به طور تخصصی و با حفظ مفاهیم علمی انجام می شود.

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه هزینه و زمان تحویل ترجمه از طریق ایمل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای سفارشات حجیم امکان تحویل نتیجه سفارش در چند مرحله فراهم شده است. راهنمای ارسال سفارش ترجمه را مشاهده نمایید.

گروه ترجمه دپارتمان مامایی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی مامایی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته مامایی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی مامایی را نیز انجام می دهد. بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مامایی و ویرایش مقالات انگلیسی مامایی را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1765


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com