ویرایش مقاله انگلیسی مهندسی صنایع

ممکن است مقاله ای را در زمینه مهندسی صنایع نوشته باشید اما مقاله انگلیسی شما به لحاظ گرامری و ساختار زبان انگلیسی اشکالاتی داشته باشد. برای رفع اشکالات گرامری مقاله انگلیسی صنایع خود می توانید از ادیتورهای دپارتمان مهندسی صنایع پورتال پویان کمک بگیرید. همچنین ممکن است مقاله انگلیسی شما به علت اشکالات گرامری توسط مجله برگشت خورده باشد، در این حالت نیز می توانید کار ادیت گرامری مقاله انگلیسی خود را به ویراستاران دپارتمان صنایع پورتال پویان بسپارید.

پورتال پویان به این نکته مهم توجه دارد که آشنایی ادیتور با موضوع مقاله باعث می شود که جملات در حین ویرایش از نظر معنایی تغییر نکنند، بنابراین ویرایش مقالات انگلیسی صنایع توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع انجام می گیرد. ادیت مقالات انگلیسی صنایع چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه صنایع پورتال پویان پذیرفته می شود. 

برای ارسال سفارش خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش، هزینه و زمان تحویل به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. بخش راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را مشاهده نمایید.

 

ادیت مقالات انگلیسی صنایع از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات گروه صنایع دپارتمان ترجمه پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان(پویان) می باشد. علاوه بر این اگر مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان صنایع ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای مشاهده توضیحات در این زمینه بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات صنایع را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1549


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com