مهندسی صنايع

هدف و دغدغه اصلی مهندسی صنایع افزایش بهره وری در سازمان هاست. مهندسی صنایع با به کارگیری اصول و تکنیک های مهندسی به بهینه سازی سیستم های موجود در سازمان پرداخته و به ایجاد سیستم های جدید کارا کمک می کند. سیستم های سازمانی شامل انسان، مواد، انرژی، اطلاعات و تجهیزات بوده و از این رو مهندسی صنایع نسبت به ساير كارشناسان مهندسي با گستردگي و تنوع كاري بيشتري مواجه است و عامل انسان یکی از مولفه های اصلی سیستمهای مورد مطالعه مهندسی صنایع را تشکیل میدهد. استفاده بهینه از منابع در دسترس، حیات اقتصادی سازمانها و موسسات تولیدی و خدماتی را در بازار رقابتی شدید جهانی تضمین می کند. مهندسی صنایع ابزار لازم برای حصول اهداف سازمانی را بطور فراگیر، سیستماتیک و کارا فراهم میآورد و این نشانگر نقش و اهمیت بالای مهندسی صنایع بعنوان موتور محرک حرکت سازمانهای امروزی است. 

گروه مهندسی صنایع پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) با هدف ارائه خدمات متنوع به دانشجویان، اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع تشکیل شده است. هدف پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) ایجاد محیطی پویا، حرفه ای و علمی برای مهندسی صنایع است. در ادامه با گرایش های رشته مهندسی صنایع و خدمات پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) به مهندسی صنایع و گرایش های آن آشنا می شوید.


تعداد بازدید : 22703


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com