ویرایش مقالات انگلیسی کشاورزی

ویرایش مقالات انگلیسی کشاورزی توسط ادیتور های فارغ التحصیل رشته کشاورزی انجام می گیرد. اگر در زمینه کشاورزی مقاله ای را به زبان انگلیسی نگارش نموده اید و مقاله از نظر نگارشی و گرامری نیاز به ویرایش دارد، می توانید کار ویرایش مقاله انگلیسی کشاورزی خود را به ویراستاران گروه کشاورزی ما بسپارید. یا اگر مقاله خود را به یک ژورنال ارسال کرده اید و مجله از زبان مقاله اشکال گرامری گرفته است، گروه کشاورزی ما می تواند ویرایش مقاله انگلیسی کشاورزی شما را انجام دهد.

ادیت مقالات انگلیسی کشاورزی چه مقالاتی که قصد ارسال آن ها به یک مجله ISI را دارید و چه مقالات کنفرانس توسط گروه کشاورزی پورتال پویان پذیرفته می شود. برای ویرایش مقالات انگلیسی رشته کشاورزی از مترجمان و ادیتور های دانش آموخته رشته کشاورزی استفاده شده و حتی المقدور کار ویرایش مقاله هر یک از گرایش های رشته کشاورزی به ادیتور همان گرایش واگذار می شود.

برای ارسال سفارش ویرایش مقاله خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال کنید. پس از ثبت سفارش ویرایش مقاله، هزینه و زمان تحویل از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. برای مشاهده هزینه ها، بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ارسال سفارش ویرایش مقاله را مشاهده نمایید.

ادیت مقالات انگلیسی کشاورزی از جنبه نگارشی و گرامری یکی از خدمات دپارتمان کشاورزی پورتال پویان می باشد. اگر چنانچه مقاله خود را به زبان فارسی نگارش نموده اید، گروه مترجمان کشاورزی ما می تواند مقاله شما را به زبان انگلیسی ترجمه نماید. برای مشاهده توضیحات بخش ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات کشاورزی را ملاحظه نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1433


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ارسال سفارش ترجمه جدید

ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ارسال سفارش ویرایش مقاله جدید

ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید
آگهی و نیازمندی تخصصی
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
البرز - نظرآباد - میدان شهدا - خیابان شهدای شمالی - کتاب فروشی پیام نور - روبروری کوچه شهید ترکیان
02144271488
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com